יום שלישי, את יודעת

ניצלנו! אני ניצלתי, אתם ניצלתם, אתן ניצלתן, כולנו ניצלנו. ישו חגג עוד יום הולדת בהצלחה מרובה (וול, לא ידוע לי על אף אחד שנחנק ממינס פאיי) ועכשיו אפשר להתרכז בספירה לאחור הגדולה הבאה: זו שתרפרש את הסיומת של התאריך ככה שכולנו נטעה בחשבוניות בערך שבעה חודשים, ואז, עד שנפנים שכבר 2015, נצטרך להתרגל מחדש לתאריך הפסיכי גם ככה + עוד אחד.

כן, הכוונה היא לניו איר׳ס איב, סילבסטר בשביל האמריקאים, ראש השנה הלועזית בשביל קלדניות מהסבנטיז וערב בילויים די גדול בבירה הבריטית. יממה של בילויים, או בעצם שלוש, אם מחשיבים את חגיגות ה״לפני״ וה״אחרי״ שנערכות בערב שלפני NYE וב- NYD, היום שאחרי. ומחשיבים.

גם השנה, רוב המסיבות ומקומות הבילוי תפוסים ועמוסים ומאוסים – אז מי שבכל זאת רוצה לצאת, כדאי לו לברור אפשרויות בקפידה. הנה אני כבר עוזרת, ושמחה מאוד על ההזדמנות לכתוב כאן סוף סוף על Spiritland, פופ-אפ באר חדשני בשורדיץ׳ שמטריף את העיר כבר כמה שבועות ושמהווה, בעיני, מקום מפלט קסום ומושלם למי שרוצה בכל זאת לצאת באחד משלושת הלילות הקרובים בלי להירמס על-ידי ורגלי עשרות אלפי גפיים.

פופ אפ לונדון

Spiritland. הפופ-אפ באר שמטריף את העיר

מאחורי ׳ספיריטלנד׳ עומד קונספט חד משמעי שמציב את המוזיקה – גם מבחינת הסאונד וגם מבחינת התוכן – במקום הראשון. כביכול מה שהרבה בארים או מועדונים בלונדון (ובכלל) טוענים לעשות, אלא שכאן מדובר גם בהוצאה לפועל ולא רק במילים חביבות. הנה הנה: ׳ספיריטלנד׳ מרופד במיקסר רוטרי של בוזאק, בטייפ קסטות של סטודר, במגברי מנורות מונובלוק, ברמקולי ווסטמינסטר המפלצתיים של טאנוי וכמובן בזוג טכניקס שעבר טיפול והצטייד גם בזרועות אייסונו מיוחדות, בין השאר.

ספיריטלנד לונדון

קונספט חדשני וחד משמעי שמציב את המוזיקה במקום הראשון

מבחינת תוכן, העמדה של ׳ספיריטלנד׳ אירחה עד כה די ג׳ייז, סלקטורים ואושיות מוזיקה בכירות ביותר כמו אלקסיס טיילור מהוט צ׳יפ, אלכס קפרנוס מפרנז פרדיננד, אנדרו וות׳רול, ביל ברוסטר, ג׳סטין רוברטסון, סברינו, דן בומונט ועוד – ומחר (שלישי, 30 בדצמבר) יהיה גם לי העונג והכבוד לקבל את המושכות והמחטים לידיים ולנגן שם ערב שלם.

וייניל לונדון

בעמדה: די ג׳ייז, סלקטורים ואושיות מוזיקה בכירות ביותר. ספיריטלנד

כמו תמיד ב׳ספיריטלנד׳, הדגש יהיה על אסופה אקלקטית של קטעים מוזיקליים מגוונים ולאו דווקא רקידים (כמו שאפשר לראות בתמונות, מדובר בבאר קוקטיילים יוקרתי עם אורות עמומים ולא במועדון סליזי טחוב), שידגמו קצוות שונים מאוסף התקליטים שלי (זה שצמח, בין השאר, פה): קצת גרוב ברזילאי, קצת Fאנק אפרו-קובני, קצת איטלו דיסקו, קצת סינת׳ פופ גרמני. טעימות:

גם הלילות האחרים שנותרו ל׳ספיריטלנד׳ מומלצים; הלילה (שני) ינגן שם ג׳יימס דנמן וב- NYE עצמו יתארח שם שוב ביל ברוסטר. מה עוד: עדיין לא הזכרתי את הקוקטיילים המדוייקים ואת המתאבנים האנינים מהמטבח של Merchants Tavern, המסעדה המעולה שצמודה ל׳ספיריטלנד׳, וגם את זה שהכניסה היא לגמרי חינם.

אופציות בילוי אחרות וקופצניות יותר לימים הקרובים, למי שכן רוצה לתת בראש: ב- NYE עצמו אפשר למצוא אותי מפגיזה גרוב כן-מאוד-רקיד במסיבה הענקית של Ace Hotel האופנתי, שתתפרש על גבי 3 קומות כולל גג עם נקודת תצפית מעלפת על כל לונדון (הנה כרטיסים), עוד ב- NYE אני מתקלטת במועדון החברים הפרטי של בריאן פרי (אין לינק לכרטיסים או כרטיסים בכלל, לצערי) ולמחרת, ב- NYD, אני מופיעה במסיבה של Abattoir שתערך בלוקיישן סודי בדולסטון (כרטיסים פה).

הנה חימום:

+ שנה טובה!

תגובות

רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות לפוסט
רוצה לקבל אימייל כשיש פוסטים חדשים בבלוג
* שדה חובה (המייל לא יופיע בתגובה)