הנסיך האמיתי: הנרי

רשימת הערכים המפוקפקים שהחיים בעיר הגדולה-באמת עשויים לעזור לכם לפתח כוללת מושגים כמו אובביסיביות וטוטאליות ואקסטרימיזם; יש עוד כל מיני מילות לעז שנכנסות כאן אבל היי, זה שירדתי מהארץ לפני עשר שנים כבר! עוד מעט, לא בהכרח אומר ששכחתי את העברית שלי לגמרי, לא? (תוכיחי, נפולת).

שני דברים קרו לאחרונה במסגרת שלוש תכונות האופי המוסגרות כאן לשמצה. האחד: נהייתי קצת הרבה יותר מדי עסוקה בזה, ובזה, והרבה בזה, ולכן שקטתי פה לאיזו קטנה (מה פתאום נטשתי, כמו שהתחלתם לתהות). השני: התאהבתי. במעצב אופנה. לגמרי . והתחלתי לעקוב אחריו באינסטושלה (מחייה את השפה העברית ממקום מושבך שבגולה? חצופה), ולקרוא את הבלוג שלו, ולאתר פריטים מקולקציות ישנות שלו באיביי, ולחכות לקולקציות החדשות בכיליון, ולנשל את ויויאן ווסטווד מהתואר 'המעצבת הבריטית האהובה עליי', כי עכשיו המקום היקר הזה כולו שלו.

מגלה, מגלה איך קוראים לו: הנרי לבית הולנד, הלא הוא הנרי מ’האוס אוף הולנד’.

הנרי הולנד

התאהבתי. במעצב אופנה. לגמרי. הנרי הולנד

מודה, שהניצנים היו שם כבר לפני ארבע שנים, כשרכשתי זוג גרביונים משעשע אחד. עם הזמן שמתי לב שגם הבגדים שיוצאים תחת ידיו של הולנד, בוגר ה- London College of Print ועיתונאי לשעבר, זקוקים לתשומת לב. הוא אוהב גזרות ביסקסואליות אורבניות, הולך על הדפסים גיאומטריים פסיכדליים, בוחר צבעים שמחים וחזקים – כל זה בשילוב הומור ודמיון ואישיות והשפעות פופ ארטיות מובהקות וטונה גרוב לונדוני. כל-כך שונה מההיצע הרגיל על המדפים בחנויות, כל-כך לא “את בחורה? הנה פרחים, פרפרים וקצת תחרה מגעילה של וילון ישן”.

האוס אוף הולנד

הדפסים גיאומטריים פסיכדליים וצבעים שמחים, חזקים. הולנד

בדרך-כלל אפשר לקנות ממש מעט פריטים בסלפרידג’ס או באתר שלו (או באייסוס. מה שקוראים בארץ אסוס?), אבל הנה האבל: שתים עשרה שעות אחרי שרכשתי שתי חולצות מהממות שלו אונליין, אני מהדסת לי ברחובות קובנט גארדן ונתקלת בפריים שנראה קצת מוכר.

הלית קולט

כן, זו אני, משתטחת על האוטו של הנרי הצדיק בקובנט גארדן

היי! זה האוטוגלידה של מיסטר קוויפי, גביע הגלידה הקארטוני שהולנד השיק לאחרונה, והוא מסתובב עכשיו ברחבי העיר כדי להכריז על חנות הפופ-אפ הנודדת של המותג. החנות מוכרת את הפריטים הזולים-יחסית שהולנד עיצב במסגרת הקולקצייה (50 פאונד לחולצה, 75 לחצאית, 150 למשקפי שמש, 35 לכובע מצחייה) ומבקרת בכמה לוקיישנים בעיר: בשבועיים האחרונים היא התנחלה בספטפילדס ובהאקני, בשבוע הקרוב היא אמורה להגיע לקרנבי סטריט – והיום (שבת) הוא היום האחרון שלה ב- Seven Dials שבקובנט גארדן (הלוקיישנים משתנים ברגע האחרון – אפשר וכדאי להתעדכן כאן).

מיסטר קוויפי

מיסטר קוויפי בכבודו ובעצמו, בכניסה לחנות הפופ-אפ

מעצבים צעירים בלונדון

היום בקובנט גארדן, בשבוע הבא בקרנבי סטריט. החנות הנודדת

משקפי שמש לונדון

השפעות פופ ארטיות מובהקות וטונה גרוב לונדוני. המשקפיים

מותגים בלונדון

הומור ודמיון ואישיות. קולקציית מיסטר קוויפי

שיט. גם קולקציית ‘רייב נאנה’ (=סבתת מסיבות?) שהולנד השיק ביממה האחרונה עושה לי את זה: רוצה את הטי שירט עם הדפס האבנים הנוצצות, ואולי גם את החצאית, ואולי גם לפגוש את הנרי עצמו בהזדמנות כדי לומר לו: עזוב אותך מג’ורג’ או מווילי; בשבילי, אתה הנסיך האמיתי.

Mr. Quiffy Pop-Up Shop

59 Monmouth Street WC2H

תגובות

רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות לפוסט
רוצה לקבל אימייל כשיש פוסטים חדשים בבלוג
* שדה חובה (המייל לא יופיע בתגובה)