גוד סייב דה קינג

 כבר שבע שנים שגופתו המפוסלת בפלסטיק של פרדי מרקיורי מתנוססת בגאון מעל תאטרון ה'דומיניון' שבמרכז העיר. שבע שנים משגשגות, במהלכן צבר המחזמר ‘We Will Rock You’ מאות שעות של מחיאות כפיים סוערות. השנה, כך לוחשות השמועות, זה נגמר. לא בלי הצגת-המשך שכבר נמצאת בשלבי תפירה, ועדיין; קשה לדמיין את הצומת הגדולה שבמרכז הסוהו בלי פרדי הגאה. וגם לא צריך: פרדי אולי הולך, אבל מייקל – ג'קסון! המלך! – נוחת בבירה הבריטית.

לא מייקל עצמו, כמובן, אבל למי איכפת מהמקור – אם הפזמון מתנגן, הקהל לא מתלונן. זו, לפחות, נוסחת הקסם שאחראית לכמה מההצלחות הגדולות של הווסט אנד הלונדוני בשנים האחרונות – ואם הלהיטים הגדולים של קווין, אבבא ורוד סטיוארט הסבו לראשי התאטראות נחת, מה יעשו הימנוני הפופ של ג'קסון?

התשובה, כצפוי, מתקתקת בקופה לפי הקצב. עשרים השחקנים סלאש זמרים סלאש רקדנים משתוללים על הבמה; מסכי וידאו אדירים מבזיקים את ג'קסון בענק; מעריצות בנות ארבעים צורחות בכל הכוח. יש גם פעלולי אקרובטיקה, תפאורות מתחלפות ואחלה מונווקינג, והכי חשוב, את כל הלהיטים הגדולים של מלך הפופ לפני שהפך למלך הפלופ. 22 – 50 פאונד, רוצו עכשיו כי בספטמבר זה נגמר.

Thriller Live @ Lyric Theatre

Shaftesbury Avenue, W1D 7ES

תגובות

רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות לפוסט
רוצה לקבל אימייל כשיש פוסטים חדשים בבלוג
* שדה חובה (המייל לא יופיע בתגובה)