החסה של השכן

לונדון היא לא גן עדן ירקרק לצמחונים. סושי במחירי בורגר וסלטים זולים בטייק אוואי אמנם יש בכל פינה, אבל מסעדות צמחוניות של ממש צריך לחפש. הנה אחת שכדאי גם למצוא: מאחורי גבעת פרימרוז היל המפונפנת (ספוט מושלם לפיקניק קיצי) ועם וייב קז'ואלי נינוח, ‘מאנה’ מציעה אלטרטיבה צמחונית סבירה בהחלט.

לאכול בלונדון

'מאנה'. אלטרנטיבה צמחונית סבירה בהחלט

קצת באווטנה ים-תיכונית עם כמה פזילות למטבח האסייאתי, קריצות למטבח המכסיקני ושריקות לאיטלקי, המרוקאי, היווני והבריטי, יש בעיקריות כל מה שתבקשו: טאג'ין ירקות שורש, נקניקיות צמחוניות ופירה, אנצ'ילדה בסלסת גזר, ספגטי וג'בולז. יש גם ראשונות וסלטים ואת ה'מאנה מאזטים' (20 פאונד), שלישית ראשונות או סלטים לבחירת הסועד.

מסעדות בלונדון

פזילות למטבח האסייאתי, קריצות למטבח המכסיקני

היינו שלושה, בחרנו שתיים כאלה כפול שלוש מיני-מנות שווה שש טעימות סך-הכל: סלט חורף חם עם שומר צלוי, תפוחי אדמה קטנים בבלסמי, זיתים שחורים, אנדיב, אגוזי לוז קלויים ורוטב לימון-חרדל (ללא ספק המנה המוצלחת מכולן); שיפודי טופו ברוטב ג'רק ג'מייקני, שהגיעו קצת פושרים אבל היו טעימים; רול מאקי צמחוני בשלושה רטבים (זהירות, זה עם הוואסאבי חנק אותי לגמרי – ואני בחורה של שלושה פלפלים בשוטף), קרוקט גבינת קשיו ובזיליקום, מרק תפוחי אדמה וכרישה, סלט ירוק סתמי (אמא, שהיתה סועדת הכבוד בארוחה הזו, קבעה: "הרוקט הלך לישון").

אוכל צמחוני בלונדון

אמא קבעה: הרוקט הלך לישון

שתינו גם בקבוק אדום וסודה, ויצאנו כמעט מלאים בכמעט שמונים פאונד. צמחוניסטית-לייט לשעבר שכמותי, לא יודעת אם אני ממהרת לחזור לשם – אבל לאמא היה נחמד, וזה כשלעצמו היה שווה את הפתק הירוק.

Manna

4 Erskine Road, NW3 3AJ

תגובות

רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות לפוסט
רוצה לקבל אימייל כשיש פוסטים חדשים בבלוג
* שדה חובה (המייל לא יופיע בתגובה)

    I like it so much

    תודה רבה, שמחה לשמוע!

    The Gate, that's an incredible veggie restaurant.
    And if veggies want a mind blowing restaurant that's fairly priced and offers great meat options for the carnivorous in the gang, The Food Grain is the best value for money, delicious and fabulously located place. Just amazing.