רוק, רול, בירה

דיירים שגרים מעל ה- Boogaloo Bar שבהייגייט לא מבינים את פשר מזלם הטוב. צלמי הפפראצי שמתדפקים על דלתותיהם מציעים להם עד 500 פאונד תמורת חצי שעה של צפייה מהמרפסת הביתית שלהם, זו שפעם השקיפה על פאב ישן של שיכורים מזדקנים.

הבוגאלו בר. הפפראצי מתדפקים על דלתות השכנים

הבוגאלו בר. הפפראצי מתדפקים על דלתות השכנים

הסיפור בקצרה: הבוגאלו בר (שהוא בכלל פאב, לא להתבלבל) שינה בעלים, הגיל הממוצע של הלקוחות צנח בשלושים שנה לפחות ובין הקבועים פוגשים שם את פיט דוהרטי, נואל גאלגר, קייט מוס, חברי רייזורלייט – או במילים אחרות כל מי שהוא מישהו בסצנת הרוק הלונדונית. גארי אובויל, הדון החדש של המקום, הצליח להפוך את הגומחה הישנה להוט ספוט היסטרי בעיר, הרבה בזכות יומן ההופעות הסודיות פוער הלסתות שהוא מנהל במקום – זה שכלל בשנים האחרונות את כריס מרטין מקולדפליי, בדלי דרואון בוי, שיין מקגוון ועוד מלא.

פאבים בלונדון

הופעות סודיות של כריס מרטין מקולדפליי, בדלי דרואון בוי ועוד

הרולינג סטון והניו יורק טיימס כבר הכריזו שהבוגאלו בר הוא "המרכז של סצנת המוזיקה החדשה בעיר", ודרינק ספונטני של אמצע השבוע מוכיח שהם יודעים על מה הם מדברים. גם בערב נטול הופעות והתרגשויות מיוחדות, הפלייליסט של ה”בוגאלו” מנצח בזחילה את זה של רוב הפאבים ביקום.

הופעות בלונדון

אבל: האטרקציה של המקום היא לא ההופעות אלא הג'וקבוקס שלו

אובויל מהנהן ומוסיף ש“כל שישה שבועות מישהו כמו ג'וני מאר או איגי פופ נותן לנו את רשימת עשרת האלבומים האהובים עליו, ואנחנו מתכנתים את הקופסה בהתאם”, הוא מבאר. אטרקציות נוספות במקום: חידוני מוזיקה שעורכים הקולגות לשעבר מ- MTV, ערבי קריוקי שכבר אירחו את איירווין וולד והאווארד מארקס ודי ג'ייז מתחנת הרדיו המעולה XFM.

תגובות

רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות לפוסט
רוצה לקבל אימייל כשיש פוסטים חדשים בבלוג
* שדה חובה (המייל לא יופיע בתגובה)

  נשמע מקום שווה ביותר!

   כן שלמה, זה פאב מצויין במיוחד

  אוף, גרנו שתי דקות משם במשך שנתיים ולא ידענו ששווה.
  איפה היית, הלית?!

  היי נטע, תעשו קפיצה במיוחד? ולשאלתך – בעיתונות הכתובה, היכן שחומרים טובים מתמזגים (לעיתים) עם האדמה…