לילי עושה שוק

והרי תחזית מזג האוויר לשנה הקרובה: יהיה קר. מאוד.

ואז יהיה קצת פחות קר, ואז קצת חמים ואז שוב יהיה קר. מאוד. ונצטרך המון בגדים חדשים, כי כשקר חייבים לעטות הרבה שכבות וחוץ מזה, השילוב הספציפי בין אחוזי הלחות הגבוהים שמכיל האוויר הלונדוני והקואורדינטות הגיאוגרפיות של העיר גורם לבלאי מוגבר של בגדים (נניח). וגם בגלל זה נצטרך המון בגדים חדשים, והחנות החדשה של לילי אלן תהפוך במהרה לתחנה קבועה בסיבוב השופינג שלנו.

וינטג' בלונדון

החנות של לילי אלן. תחנה קבועה בסיבוב השופינג

זה נכון: אחרי שעיצבה קצרצרות לרשת ההיי סטריט New Look, מכה לילי "שמלת סטרפלס וסניקרס" אלן בעולם האופנה שנית – והפעם עם חנות לא קטנה בכלל ומטריפה עד מאוד משל עצמה (ושל החצי-אחות החמודה שרה אואן). Lucy in Disguise קוראים לה, ואת הספוט החדש שלה במרכז סוהו אף לונדוניסטה (הרי היא פאשניסטה לונדונית) לא תפספס.

קניות בלונדון

חנות לא קטנה בכלל ומטריפה עד מאוד

כבר העיצוב גורם ללב לפרפר: שרמנטי ועתיר ניחוחות קלאסיים של אנגליה של פעם, עם מנורות שנדליר עתיקות, כורסאות בציפוי יעני-זהב וערימות מאורגנות של אביזרי נוי מתקתקים. המרכולת לא מאכזבת אף היא: 'לוסי' מתעקשת על וינטג' יוקרתי מכל העשורים, כזה שלילי ושרה צדו בשווקים מפושפשים ברחבי העולם.

קניות בלונדון

Lucy In Disguise. וינטג' יוקרתי משווקים מפושפשים ברחבי העולם

אפשר לקנות (ג'קט פאייטים כחול של ריטה יורק, 60 ליש”ט) ואפשר גם, כמה גאוני, לשכור (שמלת ערב של ג'יבאנשי, 48 ליש”ט); אפשר לקנח בפן זריז במספרה המעולה שנמצאת מתחת לחנות שעברה למיקום פחות לוהט בהרבה (לבקש את מייקל, הספר של לילי ושלי) ואפשר בהחלט להשאיר את הבויפרנד סלאש האזבנד על ספת הקטיפה האדומה, עד שנעבור על הקולב האחרון.

תגובות

רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות לפוסט
רוצה לקבל אימייל כשיש פוסטים חדשים בבלוג
* שדה חובה (המייל לא יופיע בתגובה)

    מגניב, מעניין, מרענן

      הא, לילי מגיבה לפוסט על לילי! תודה :-)