ציפורנייך, נערה

האביזר הכי אופנתי בחורף האחרון בעיר הוא לא מגפי פיפ טואו (סטייל 2010) וגם לא כובע פאייטים בוהק (הכי 07); הוא לא חגורה עבה או דקה (מתי לא) ולא מקל שתוקעים בשיער (מתי כן?!). הוא מגיע בילט-אין, מוכן, מזומן – למעשה, כבר יש לך אותו.

ציפורניים, גבירותיי (גם רבותיי, למתקדמים), הן הפריט הנחוץ להשלמת כל הופעה, או יותר נכון – לעשיית כל הופעה. עם שמלת ערב, עם ג'ינס וטי, עם סמרטוטי ג'וגינג, עם כלום ושום דבר, הציפורניים הן שממתגות אותך היום בסולם הפאשוניסטות. ציפורניים עירומות דוחפות אותך הכי למטה שאפשר; פרנץ' מקפיץ אותך שלבלב אחד למעלה; לק צבעוני עוד שלב, ואם את עוטה מינקס – לשנן יפה את המושג – חייכי, את בראש המצעד.

מינקס הן מדבקות מיוחדות שמוצמדות לציפורן בלחץ וחום, בלי זמן המתנה לייבוש ועם המון אופציות לדוגמאות גרפיות, ציוריות או מבריקות מהפנטות – מה שהפך אותן מיד ללהיט מטורף. הכי שוות המתכתיות – שש פעמים ‘וואו!’ בדקה על בטוח.

לא נתפסות בלי: ליידי גאגא, ריאנה, לילי אלן וכמה מאות אלפי לונדוניות שרצות למניקוריסטית שלהן תוך שהן מנפנפות בידיהן (נטולות הצבע) בהיסטריה. גם אני עשיתי את זה; תור מראש עם קרול האלופה במספרה של דניאל גאלווין, חצי שעה, 39 פאונד, חמישה עד שמונה ימים של עולז טהור.

פורסם לראשונה בטור שלי במגזין ”את” של “מעריב”

Daniel Galvin


58-60 George Street, W1U 7ET

תגובות

רוצה לקבל אימייל כשיש תגובות חדשות לפוסט
רוצה לקבל אימייל כשיש פוסטים חדשים בבלוג
* שדה חובה (המייל לא יופיע בתגובה)

    רוצה רוצה רוצה!